Щоб любити–треба знати,

а щоб проникнути в таку тонку й неосяжну,

величну й багатогранну річ, як мова,

треба її любити.

Василь Сухомлинський

З метою вшанування пам’яті великого педагога-мислителя, сприяння впровадженню в практику педагогічної діяльності ідей, творчої спадщини класика світової педагогіки Сухомлинського В.О., наш заклад дошкільної освіти №3 «Веселка» продовжує роботу над впровадженням творчості письменника в освітній процес.

Так, 29 листопада проведено педагогічну раду за темою «Мовленнєвий розвиток дошкільників з використанням надбань В.О.Сухомлинського».

/Files/images/IMG_20181129_145627.jpg

Директор закладу Пасічник О.В. познайомила педагогів з планом роботи та зачитала інформаційне повідомлення «Оптимізація мовленнєвої роботи з дітьми в розвивальному середовищі закладу дошкільної освіти».

Вихователь-методист Макогонюк О.А. зачитала довідку «Стан роботи з розвитку мовлення дітей в закладі дошкільної освіти» за результатами тематичного вивчення у середніх групах, вказавши на позитивні сторони у роботі вихователів, впровадження інноваційних технологій: казкотерапія, ігротерапія, ПІТ, ТРВЗ, психогімнастика; інтерактивних форм: «Мікрофон», «Асоціації», «Аукціон» схем-моделей, мнемотаблиць, коректурних таблиць, дихальних вправ, логоритміки, читання та робота за творами В.О. Сухомлинського.

Слід відзначити плідну працю педагогів під час проведення ділової гри «Складання синквейнів», яку підготувала вихователь-методист Дяченко Г.О.. Учасники складали невеличкі вірші із п’яти рядків, спираючись на використання дитячих творів Василя Олександровича, підготували та зачитали відомі вислови про мову.

Кульмінацією педагогічної ради був обмін досвідом щодо мовленнєвого розвитку у середніх групах. Вихователі Могильда Л.В., Іванова І.В. (сер. «В» група), Степанова Н.В., Козерезнюк І.П., (сер. «А» група), Бєсєдовська О.С., Ніколаєнко Г.В. (сер. «Б» група) підготували цікаві міні-презентації «Використання інноваційних технологій у роботі з мовленнєвого розвитку дошкільників».

Вчителем-логопедом Рижковою С.Ф. та вихователем спеціальної групи для дітей з важкими вадами мовлення Дяченко Г.О. було організовано виставку матеріалів, методичних посібників, дидактичних ігор, лепбуку виготовлених власноруч.

Роботу педагогічної ради було вичерпано, але мовленнєвий розвиток дітей залишається одним із головних завдань закладу, так як володіння мовленням надає дитині можливість спілкуватися з оточенням, отримувати інформацію та обмінюватися нею, що дуже важливо для успішної соціалізації дошкільника.

/Files/images/IMG_20181129_130720.jpg /Files/images/IMG_20181129_130727.jpg /Files/images/IMG_20181129_142746.jpg

«Школи педагогічної майстерності» для вихователів ІІ молодших та середніх груп»

22 листопада у ЗДО №3 «Веселка» було проведено «Школу педагогічної майстерності» для вихователів 2 молодших та середніх груп в якій прийняли участь вихователів всіх дошкільних закладів міста.

Методист КУ КМОЦ - Малахова Т.М. ознайомила учасників із планом роботи та темою «Формування основ ціннісного ставлення особистості до свого народу, Батьківщини, держави, нації, культури під час організації освітньої діяльності дошкільників». Роботі з даного питання приділяється велика увага, так як заклад працює над проблемним питанням "Формування різнобічно розвиненої, духовно багатої, патріотично налаштованої особистості шляхом реалізації завдань Базового компоненту дошкільної освіти України».

У процесі роботи учасники переглянули презентацію про роботу та заходи які проводяться з даного питання, яку підготувала Дяченко Г.О.

Прийняли участь у діловій грі – «Шляхи, засоби та методи патріотичного виховання у дітей дошкільного віку засобами народознавства».

Вихователь-методист Макогонюк О.А. зачитала інформаційне повідомлення «Духовно-патріотичне виховання дошкільнят», провела з учасниками мозковий штурм «Народознавча робота» та інтерактивні вправи «Ерудит», «Асоціації», «Народні ремесла». Кожен з учасників прийняв активну участь у грі, відповідали на запитання кросворду, складали прислів’я, аналізували ситуації.

Переглянули відкрите заняття із народознавства у ІІ молодшій групі «На допомогу Соломійці», яке провела вихователь Лобанова С.В. Діти продемонстрували знання про символи держави, український національний одяг, викладали український віночок, прапор України, грали у народні ігри.

Засідання «Школи педагогічної майстерності» для вихователів ІІ молодших та середніх груп, сприяло розширенню знань вихователів з народознавства та сприяло обміну досвідом роботи між закладами дошкільної освіти.

/Files/images/IMG_20181122_091007.jpg /Files/images/IMG_20181122_091133.jpg /Files/images/IMG_20181122_091335.jpg /Files/images/IMG_20181122_091540.jpg /Files/images/IMG_20181122_092332.jpg /Files/images/IMG_20181122_095704.jpg/Files/images/IMG_20181122_102505.jpg

Засідання творчої групи

«Розвиток творчих здібностей дітей за допомогою нетрадиційних технік аплікації»

Згідно річного плану в закладі дошкільної освіти № 3 «Веселка» створена творча група для вихователів середніх, старших груп за темою «Розвиток творчих здібностей дітей за допомогою нетрадиційних технік аплікації» з метою ознайомлення педагогів з використанням нетрадиційних технік аплікації для розвитку творчих здібностей дітей.

Керівник групи Могильда Л.В. ознайомила учасників з планом роботи на рік та обговорили з педагогами впровадження в освітній процес нетрадиційних технік аплікацій. Презентувала свої практичні напрацювання та познайомила з різним матеріалом , який використовують для виконання і виготовлення виробів та створення прикрас.

Провела майстер-клас «Виготовлення осіннього віночка». Учасники поділися своїми враженнями від проведеного заходу.

/Files/images/IMG_20181017_131541.jpg /Files/images/IMG_20181017_131923.jpg /Files/images/IMG_20181017_132919.jpg /Files/images/IMG_20181017_132142.jpg /Files/images/IMG_20181017_134017.jpg

Подорож стежинками В.О.Сухомлинського

Протягом вересня місяця у закладі дошкільної освіти № 3 «Веселка» проходили дні пам’яті В.О. Сухомлинського, які були приурочені 100- річчю з дня народження великого педагога.

З метою вшанування пам’яті великого педагога-мислителя, сприяння впровадженню в практику педагогічної діяльності ідей, принципів та розробок гуманної педагогіки, практичної реалізації та широкої пропаганди творчої спадщини класика світової педагогіки було розроблено план заходів.

Особлива увага приділялася висвітленню питань творчої спадщини та педагогічних ідей В.О. Сухомлинського та практичному втіленню цих ідей у практику роботи сучасногозакладу дошкільної освіти.

06.09.18. вихователем–методистом Макогонюк О.А проведено консультацію для педагогів «Добре слово, або як прищеплювати любов до рідної мови». Під час якої вихователі закріпили знання про основні принципи вивчення рідної мови які впроваджував у роботу великий педагог.

26.09.18. під час засідання «Школи вихователя-початківця» для молодих вихователів проведено подорож стежинками В.О.Сухомлинського «Ввічливість», «Любов», «Єдність», «Турботливість», «Гордість».

Під час подорожі молоді вихователі аналізували різноманітні ситуації, висловлювали свої думки щодо виховання дітей дошкільного віку, пограли в гру «Квітка сонця».

Робота над вивченням спадщини В.О.Сухомлинського в закладі продовжується.

/Files/images/IMG_20180926_123412.jpg /Files/images/IMG_20180926_123545.jpg /Files/images/IMG_20180926_123718.jpg/Files/images/IMG_20180926_130626.jpg

14.03.18 р. відбулося підсумкове засідання творчої групи «Мукасолька» - керівник Надія Михайлівна разом з учасниками підготували міні – виставку та презентували свої вироби, які вони виготовили протягом року.

Керівник групи Надія Михайлівна провела майстер – клас на тему: «Рецепти щастя» де всі члени групи поділилися своїми рецептами щастя та прочитали вірші: «Святковий рецепт щастя», «Рецепт щасливої домівки».

В практичній частині ліпили оберіг на кухню, а за чашечкою чаю та смачними тістечками педагоги ділилися враженнями - роздумами що для кожної людини є щастя.

/Files/images/IMG_1171.JPG

“Я не боюся ще і ще раз повторити:

турбота про здоров’я дитини

– це найважливіша праця вихователя”

В.О. Сухомлинський

Зміцнення та збереження фізичного і психічного здоров’я дітей, формування у них уміння піклуватися про свій організм – одне з першочергових завдань дошкільного закладу .

У ДНЗ №3 «Веселка» проведено засідання «Школи сприяння здоров’я» на рівні міста для інструкторів з фізичного виховання на тему: «Організація здоров’язберігаючого освітнього простору. Креативний підхід оздоровлення дошкільнят – секрет успіху педагогів» - з метою застосування в роботі дошкільнх закладів здоров’язбережувальних технологій, які підвищать результативність освітнього процесу, сформують у педагогів і батьків ціннісні орієнтації, спрямовані на збереження і зміцнення здоров’я дітей.

Під час засідання інструктори з фізичного виховання переглянули цікаву та інформативну презентацію : «Організація здоров’язберігаючого освітнього простору у дошкільному навчальному закладі №3 «Веселка», підготовлену вихователями-методистами Дяченко Г.О, Макогонюк О.А. та прослухали інформацію з досвіду роботи інструктора з фізкультури ДНЗ №3 Філінок А.В. «Проблеми формування здоров’ я дитини в сучасних умовах”.

Аліна Валентинівна познайомила учасників засідання з роботою творчої лабораторії «Весела степаеробіка» та провела сучасне заняття з вихованцями старшої «А» групи на спеп-платформах.

/Files/images/20180124_090553.jpg /Files/images/20180124_091115.jpg /Files/images/20180124_091726.jpg /Files/images/20180124_090822.jpg

Заключна частина заходу пройшла в активному обговоренні побаченого, обмінялися досвідом щодо особливостей використання здоров’язбережувальних технологій в ДНЗ міста.

/Files/images/20180124_100509.jpg

Засідання творчої групи "Формування еколого-валеологічної компетентності дошкільників"

Згідно річного плану в закладі дошкільної освіти № 3 «Веселка» створена творча група для вихователів середніх, старших груп за темою: «Формування еколого-валеологічної компетентності дошкільників» з метою систематизації роботи педагогів з еколого-валеологічного спрямування, для поліпшення якості освітньо-виховної роботи.

Керівником групи Рожкован О.В. складений план роботи на 2017-2018 рік з яким вона ознайомила учасників. Прочитала консультацію на тему: «Підготовка та впровадження в освітній процес системи роботи з еколого - валеологічного спрямування"», презентувала свої практичні напрацювання та ігри валеологічного спрямування.

Педагоги ділилися своїм досвідом.

/Files/images/IMG_3831.JPG /Files/images/IMG_3836.JPG /Files/images/IMG_3842.JPG /Files/images/IMG_3834.JPG

Засідання школи "Школа педагогічної майстерності"

17.01.2018 р. у ЗДО №3 «Веселка» проведено засідання «Школи педагогічної майстерності» на рівні міста, для вихователів ІІ молодших, середніх груп на тему: «Реалізація освітньої лінії «Дитина в природному довкіллі» - дослідницько – пошукова діяльність дітей молодшого та середнього віку» з метою використання інтерактивних технологій під час організації освітньої діяльності дошкільників.

Вихователь – методист Макогонюк О.А. познайомила учасників з темою заходу і планом роботи «Школи педагогічної майстерності» .

Під час засідання педагоги переглянули презентацію : «Реалізація освітньої лінії «Дитина в природному довкіллі» - дослідницько – пошукова діяльність дітей молодшого та середнього віку», підготовлену вихователем-методистом Дяченко Г.О. та прослухали повідомлення з досвіду роботи вихователя середньої «А» групи Кость І.Ю «Збережемо природу – відведемо біду».

Переглянули відкрите заняття – гру «Граємо з водичкою» в ІІ молодшій «Г» групі, яке провела вихователь Недовізій Т.В. Під час заняття діти закріпили знання про характерні ознаки і властивості води та взяли участь у проведенні дослідів з водою. До дітей завітав Капітошка який зумів їх зацікавити різноманітністю завдань і викликав позитивні емоції, а на згадку подарував кожному кульку- краплинку.

Вихователь-методист Макогонюк О.А. провела тренінг на тему: «Стижинка в природу» з використанням інтерактивних технологій. Учасники прийняли участь у виконанні інтерактивних вправ «Краса природи в картинах художника», «Мова квітів», «Гра асоціація», розв’язали екологічний кросворд та згадали народну мудрість у прислів’ях і приказках.

Заключна частина заходу пройшла в активному обговоренні та підведенні підсумків.

/Files/images/20180117_100457.jpg /Files/images/IMG_3796.JPG /Files/images/IMG_3805.JPG /Files/images/20180117_094044.jpg

Творча майстерня "Чарівна голочка"

Згідно річного плану в закладі дошкільної освіти № 3 «Веселка» створена творча майстерня «Чарівна голочка» з метою презентувати учасникам напрацьований досвід задля взаємного обміну;допомогти педагогам виявити власні здібності, сприяти узагальненню знань про різні види ручних швів.

Виховувати мовленнєвий етикет, тактовність, повагу, уміння співпрацювати у групі.

Керівником групи Рижкової С.Ф. складений план роботи на рік яким вона ознайомила учасників творчої групи та презентувала свої практичні напрацювання. Учасники поділися своїми враженнями від досвіду роботи.

/Files/images/20171204_125922.jpg

/Files/images/20171204_131931.jpg /Files/images/20171204_125912.jpg

Методичне об'єднання керівників гуртків

29.11.17 р. в закладі дошкільної освіти № 3 «Веселка» проведено методичне об’єднання для керівників гуртків міста за темою «Подорож країнами світу»

Під час заходу учасники прослухали інформаційне повідомлення «Організація гурткової роботи у дошкільному навчальному закладі»

вихователя – методиста Макогонюк О.А.

Переглянули музично - розважальну виставу англомовного напрямку «Подорож країнами світу», підготовлену керівником гуртка з англійської мови Тетеновою В.А. та керівником хореографічної студії «Рушничок» Шпількою Т.Ю. Педагогами складено цікавий сценарій подорожі під час якої діти потрапили до Америки, Англії, та Ямайки. Виконали пісні на англійській мові: «The more we get together» («Чим більше ми разом»), «Rain, rain go away» («Дощик, дощик іди геть»), «Time to be happy is now» («Час бути щасливими – зараз») та запальні таночки жителів даних країн: «Квіточки», «Танок з парасольками», «Вальс», «Ямайка».

Педагоги разом з дітьми поринули у захоплюючу подорож, отримавши позитивні емоції від заходу.

Після закінчення вистави учасники обговорили даний захід та поділилися досвідом своєї роботи .

Логопедичне кафе в ДНЗ №3

25.10.2017 у ДНЗ №3 «Веселка» відбулося засідання «Логопедичне кафе» для вихователів логопедичних груп дошкільних закладів міста під керівництвом Малахової Т.М.

Тему заходу «Подорож по сторінках відомих казок» з використанням інтерактивних технологій підготувала та презентувала вихователь-методист Дяченко Г.О. Під час проведення логопедичної години вихователь зуміла побудувати роботу так, що кожна дитина показала свої знання уміння та навички. Цікавий казковий сюжет, різноманітність завдань інтерактивного характеру, художнє слово, український фольклор сприяли розкриттю творчих здібностей дітей. Переглянули учасники презентацію з досвіду роботи «Використання казок у роботі з дітьми спеціальної групи».

Вихователь спеціальної групи Кутузова Г.О. презентувала лепбук «Подорож казками», розповівши принцип роботи та використання його під час освітнього процесу з дітьми.

Заключна частина заходу пройшла в активному обговоренні та підведенні підсумків.

/Files/images/20171025_091458.jpg /Files/images/20171025_094835.jpg /Files/images/20171025_092944.jpg /Files/images/20171025_090846.jpg /Files/images/20171025_092731.jpg

Засідання творчої групи "Мукасолька"

В жовтні місяці у закладі відбулося засідання творчої групи «Мукасолька» - під керівництвом вихователя Низової Надії Михайлівни.

З метою надання допомоги педагогам в оволодінні теорією питання та формуванняпрактичних умінь, навичок розвитку творчих здібностей дітей, познайомити з рецептами виготовлення виробів із «холодного порцеляну»; викликати інтерес до ліплення, дарувати позитивні емоції та радість творчості.

Керівником групи Низовою Н.М. складений план роботи на рік з яким вона ознайомила учасників. Надала інформацію щодо рецептів «холодного порцеляну». З учасниками групи провела творче заняття «Посіяла мати квіти біля хати».

/Files/images/20171018_130434.jpg /Files/images/20171018_130441.jpg

«Школа вихователя - початківця"

26.09.2017р. відбулося засідання «Школа вихователя – початківця» під керівництвом вихователя Шуригіної Ірини Василівни.

Школа вихователя – початківця школа організована з метою підвищувати ефективність педагогічної діяльності та адаптацію педагогів до стилю роботи в ДНЗ, впроваджувати інноваційні технології, альтернативні технології у освітньо-виховному процесі,удосконалювати рівень теоретичної підготовки молодих спеціалістів та сприяти підвищенню професійної майстерності шляхом поповнення практичних знань, умінь, навичок, необхідних для роботи з дітьми дошкільного віку; формувати індивідуальний творчий стиль роботи, усвідомлюючи необхідність безперервного самовдосконалення.

Керівник групи Шуригіна І.В. ознайомила учасників групи з планом роботи та провела анкетування педагогів і відповіла на запитання, які цікавили педагогів. Вихователь-методист Макогонюк О.А. прочитала консультацію на тему: «Використання інноваційних технології в ДНЗ»

/Files/images/20171004_130414.jpg /Files/images/20171004_130328.jpg

Педагогічний калейдоскоп у "Веселці"

22.03.2017 у ДНЗ №3 «Веселка» проведено методичне об'єднання на рівні міста, для вихователів раннього віку «Педагогічний калейдоскоп». Методист КМОЦ Малахова Т.М. познайомила учасників із темою заходу «Предметна діяльність дітей раннього віку з використанням сенсорних ігор» та зачитала план роботи.

У процесі роботи вихователі переглянули презентацію «Предметна діяльність дітей раннього віку з використанням сенсорних ігор», підготовлену вихователем-методистом Дяченко Г.О. та прослухали інформаційне повідомлення з досвіду роботи вихователя І молодшої «Б» групи Ніколаєнко Г.В. «Використання сенсорних ігор у роботі з дітьми раннього віку».

Познайомилися з роботою вихователя Недовізій Т.В., яка показала використання сенсорних ігор в повсякденній діяльності дітей І молодшої «Г» групи.

Закріплення результатів своїх знань, умінь та навичок учасники продемонстрували під час проведення майстер-класу «Допоможи мені це зробити самому», організованого вихователем-методистом Макогонюк О.А.

В кінці засідання вихователі переглянули виставку «Сенсорні ігри», організовану вихователями раннього віку, поділилися досвідом своєї роботи та обговорили результати роботи закладу з даного питання.

/Files/images/IMG_3379.JPG /Files/images/IMG_3387.JPG/Files/images/IMG_3410.JPG /Files/images/IMG_3428.JPG /Files/images/IMG_3399.JPG /Files/images/IMG_3430.JPG

Засідання творчої групи "Мукасолька"

15.03.2017 року у нашому закладі проведено майстер – клас «Мукасолька» - робота з солоним тістом , вихователем Низовою Н.М. Керівник та учасники склали план на наступний навчальний рік . Пройшла міні –виставка та презентація виробів, де учасники поділилися своїми наробками. Вихователі прийняли активну участь у практичній частині виготовляючи вироби з солоного тіста до Великодніх свят.

Керівник Низова Н.М. підвела підсумки роботи творчої групи «Мукасолька» за 2016-2017 навчальний рік.

/Files/images/20170315_130908.jpg

/Files/images/20170315_125802.jpg

/Files/images/20170315_131207.jpg

Дискусійна година на тему: "Хлопчики-дівчатка"

02.02.2017 вихователем-методистом Макогонюк О.А. було проведено дискусійну годину «Хлопчики-дівчатка» для вихователів середніх, старших груп. Учасники обговорили питання статевого виховання старших дошкільників, спільне та відмінне у поведінці хлопчиків та дівчаток, формування рис характеру. Прийняли участь у іграх «Подвійне ім’я», «Хлопчики-дівчатка», переглянули презентацію «Статеве виховання старших дошкільників».

Дискусійна година пройшла цікаво, кожен висловив та аргументував свою думку, взяв для себе щось нове.

/Files/images/P1080866.JPG /Files/images/P1080839.JPG /Files/images/P1080833.JPG

Засідання творчої групи "Мукасолька"

18.01.2017 року у нашому закладі проведено майстер – клас по образотворчій діяльності, вихователем Низовою Н.М. для учасників творчої групи «Мукасолька», за темою: «Феєрверк фантазії».

Вихователь поділилася з присутніми своїми наробками та провела практичну роботу - новинки-цікавинки під час якого учасники виготовили оберіг «Рибка».

/Files/images/IMG_2981.JPG/Files/images/IMG_2985.JPG /Files/images/IMG_2988.JPG

Методичне об'єднання середніх та старших груп

22.11.2016 року в ДНЗ № 3 «Веселка» відбулося методичне об’єднання вихователів середніх та старших груп .

З метою удосконалити знання педагогів щодо прищеплення новому поколінню прогресивних цінностей; розвиток високих моральних якостей; формування позитивного світогляду у роботі з дітьми середнього та старшого віку відповідно до вимог програми «Дитина»

Керівник групи Висоцька Юлія Ігорівна ознайомила з планом роботи методичного об’єднання.

Прочитала міні-лекцію на тему: Зростити моральну особистість головна турбота» та наголосила на те, що гармонійний розвиток особистості треба використовувати інтегрований підхід і пов’язувати фізичне виховання дитини з розумовим; розумове з моральним; моральне з етичним тощо.

Вихователь Моцеглова Ганна Петрівна прочитала консультацію на тему : «Виховуємо громадянина. Морально- правові аспекти»

Вихователі ділилися досвідом

/Files/images/20161122_123357.jpg

Тренінг «Позамовні засоби виразності під час читання дитячих художніх творів: поза, жести, міміка»

17.11.2016 вчителем –логопедом Гиштимулт Альони Вікторовни проведено тренінг на тему «Позамовні засоби виразності під час читання дитячих художніх творів: поза, жести, міміка»

Метою тренінгу було розкрити учасникам значення основних позамовних засобів виразності читання;

виразності у текстах дитячих художніх творів;

розвивати вміння використовувати позамовні засоби виразності читання в освітньому процесі.

Альона Вікторівна познайомила учасників з планом роботи протягом тренінгу, прочитала міні-лекцію та провела практичну частину з цікавими іграми та вправами .

/Files/images/20161117_133201.jpg /Files/images/20161117_133127.jpg

/Files/images/20161117_135824.jpg

/Files/images/20161117_140033.jpg

Тренінг "Техніка мовлення . Робота над розвитком голосу"


/Files/images/IMG_2720.JPG/Files/images/IMG_2709.JPG/Files/images/IMG_2712.JPG/Files/images/IMG_2706.JPG

20.10.16р. в ДНЗ № 3 «Веселка» пройшов тренінг з вихователями за темою:«Техніка мовлення. Робота над розвитком голосу» під керівництвом вчителя-логопеда Рижкової Світлани Федорівни.

Метою тренінгу було розкрити учасникам значення голосу(природного та розвиненого) як невидимої складової техніки мовлення читця;

Формувати вміння учасників самостійно працювати над удосконаленням різних властивостей голосу та усувати його недоліки за допомогою тренувальних вправ;

Розвивати вміння застосовувати в освітньому процесі елементи техніки мовлення та прийоми виразного читання.

Виховувати мовленнєвий етикет, тактовність, повагу, уміння співпрацювати одне з одним.

Світлана Федорівна провела вступну частину, прочитала міні –лекцію та в практичній частині запропонувала вихователям ряд вправ та ігор, які сприяють розвитку мовлення, для використання в роботі з дітьми .

Засідання творчої групи "Мукасолька"

27.10. 2016 р. відбулося засідання творчої групи «Мукасолька» під керівництвом вихователя Низової Надії Миихайлівни.


Творча група «Мукасолька» в ДНЗ організована з метою ознайомлення з властивостями ліплення із солоного тіста, як одного із видів образотворчої діяльності; викликати інтерес до ліплення, дарувати позитивні емоції та радість творчості. Творчу групу відвідують десять педагогів.

Керівником групи Низовою Н.М. складений план роботи на рік з яким вона ознайомила учасників творчої групи та прочила доповідь на тему: «Ліплення з солоного тіста, як засіб розвитку дитячої творчості» Під час практичного роботи учасники працювали із солоним тістом , виготовляючи осінні листочки.

/Files/images/IMG_8532.JPG/Files/images/IMG_8554.JPG/Files/images/IMG_8566.JPG/Files/images/IMG_8561.JPG

Школа адаптації молодого спеціаліста «Юна чарівниця»

21.11.2016р відбулося засідання школа адаптації молодого спеціаліста «Юна чарівниця» під керівництвом вихователя Лобанової Світлани Володимирівни.

Школа адаптації молдого пеціаліста " Юна Чарівниця" організована з метою підвищувати ефективність педагогічної діяльності та адаптацію педагогів до стилю роботи в ДНЗ, впроваджувати інноваційні технології, альтернативні технології у освітньо-виховному процесі,удосконалювати рівень теоретичної підготовки молодих спеціалістів та сприяти підвищенню професійної майстерності шляхом поповнення практичних знань, умінь, навичок, необхідних для роботи з дітьми дошкільного віку; формувати індивідуальний творчий стиль роботи, усвідомлюючи необхідність безперервного самовдосконалення.

Керівником групи Лобанова С.В. ознайомила учасників групи з планом роботи та провела ділову гру «Так ні» Вихователь-методист Макогонюк О.А. провела анкетування вихователів та відповіла запитання, які їх цікавили і роздала пам’ятки щодо ранкової гімнастики.

/Files/images/20161021_124514.jpg/Files/images/20161021_124528.jpg

Засідання ЦТЗ "Домісолька" для музичних керівників

03.10.2016 в ДНЗ № 3 «Веселка» відбулося засідання ЦТЗ «Домісолька» для музичних керівників дошкільних навчальних закладів міста на тему: «Розвиток музичних здібностей дітей дошкільного віку засобами українського фольклору»

Присутні прослухали інформаційне повідомлення та переглянули музично-розважальне дійство «Веселковий ярмарок» яке відбулося на вулиці.

Батьки підготували випічку, овочі, фрукти для продажу.

По закінченню учасники обговорили та проаналізували побаченне.

/Files/images/DSC_0817.JPG

Засідання круглого столу вихователів ДНЗ №3 та вчителів початкової ланки ЮЗШ № 2

23 березня в ДНЗ № 3 «Веселка» відбувся круглий стіл за темою:«Інноваційні фактори розвитку дітей старшого дошкільного віку за програмою «Дитина».

/Files/images/20160323_092041.jpg

На заході були присутні методисти КУ КМОЦ Малахова Т.М., Кидюк Л.І., заступник директора ЮЗШ № Овчаренко Т.П. та вчителі початкових класів, вихователі старших груп.

Презентувала свою роботу «Система методичної роботи в аспекті наступності і перспективності в роботі ДНЗ і ЗНЗ».

( Вихователь-методист Макогонюк О.А.)

З досвіду роботи виступила «Готовність дитини до школи – складова успішного виховання»

( Вихователь: Василенко О.Л.)

Заслухали іформаційне повідомлення «Створення системи психолого-педагогічного супроводу готовності дитини до школи»

(Практичний психолог: Клипка К.Ю. )

Переглянули інтегроване заняття з пріоритетом логіко-математичних завдань у старшій «А» групі «Мандрівка з королевою Математики до школи»

(Вихователь Мусенко О.І.)

Під час круглого столу педагоги поділились досвідом,обмінялись думками і вирішили, що суттєвим напрямком роботи дошкільного закладу і школи з питання наступності повинна стати про­світа батьків, співпраця з родинами вихованців.

Школа молодого вихователя

«Використання інтерактивних форм роботи з дошкільниками»

29 січня у дошкільному закладі №3 «Веселка» було проведено методичне об’єднання для молодих вихователів дошкільних закладів міста «Використання інтерактивних форм роботи з дошкільниками». Вихователь-методист Дяченко Г.О. підготувала цікаву презентацію з даної теми, а вихователь-методист Макогонюк О.А. провела з молодими вихователями практичну частина «Інтерактивні форми роботи для вихователів». Педагоги пограли в інтерактивні ігри «Аукціон», «Павутинка», «Чарівна скринька», «Експеримент». Всі учасники прийняли активну участь, проявивши свої знання, уміння, навички, творчість, фантазію.

/Files/images/shkola_molodogo_vihovatelya/111.jpg

/Files/images/shkola_molodogo_vihovatelya/222.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 8623

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.