главная веселка фото

Інформація про заклад

У цьому розділі ви можете знайти інформацію про історію виникнення закладу, дані про адміністрацію та години прийому, а також інформацію про педагогічний колектив та про наповнюванність груп нашого садочка. Широко відкриває двері і гостинно запрошує на територію дитинства заклад дошкільної освіти № 3 “Веселка” - заклад комунальної власності Южноукраїнської міської ради, комбінованого типу.

Переступаючи поріг закладу дошкільної освіти № 3 «Веселка», ви ніби потрапляєте у чарівну країну, в якій досвідчені педагоги-казкарі ведуть своїх маленьких вихованців стежинами добра, мудрості та наполегливості до вершин знань. Ця чарівна країна – це територія дитинства, в якій сучасно обладнанні групові кімнати, створено розвивально-ігрове середовище, підібраний ігровий матеріал, який відповідає віковим та індивідуальним особливостям дітей.

Садочок проводить поглиблену роботу по формуванню у дітей дошкільного віку життєвої компетентності, активної життєвої позиції, розвитку творчих здібностей та задатків, шляхом реалізації завдань Базової програми розвитку дитини.

Основна увага приділяється забезпеченню гармонійного розвитку та зміцненню здоров’я дошкільників шляхом створення здоров'язбережувального середовища.

Малятам немає коли нудьгувати, разом з вихователями вони створюють нові проекти, майструють, ліплять, експериментують, радуючи своїх батьків новими досягненнями.

Батьки в свою чергу надають велику допомогу садочку в придбані іграшок, нових костюмів для свят, меблів, оформлені групових кімнат. В такому тісному взаємозв’язку ми прагнемо працювати для кращого процвітання нашого закладу.

Заклад дошкільної освіти №3 "Веселка" - це навчальний заклад для дітей віком від 1 до 6(7) років.

Мова освітнього процесу: українська

Режим роботи закладу: п’ятиденний, 10,5 год., з 7.00 до 17.30 год.

Вид послуг які надає заклад дошкільної освіти – дошкільна освіта.

Відповідно до Закону України «Про дошкільну освіту» послуги щодо виховання дітей у ЗДО №3 надаються безкоштовно. Платні послуги відсутні.

У дошкільному закладі функціонує 13 вікових груп, з них:

· - 3 групи раннього віку;

· - 10 груп дошкільного віку, з них

· - 2 спеціальні (з порушеннями мовлення) група,

- 3 інклюзивні групи

У «Веселці» діє логопедичний пункт.


Юридична адреса закладу дошкільної овіти №3 "Веселка"

б-р Шкільний,4, м.Южноукраїнськ, Миколаївська область, 55001

Номери телефонів:

Директор 5-74-08

Вихователь-методист 5-74-08

Діловод, завгосп 5-54-69

Медичний кабінет 5-74-09

е-mail: yuzh.dnz3@ukr.net
Кiлькiсть переглядiв: 1972

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.