Освітній серіал «Інклюзивна молодіжна робота» доступний на платформі «Дія.Освіта» українською та англійською мовами за посиланням:

wym-1716358457769

/Files/images/Інклюзивна-освіта-7050411-700х800-520грн-min.png

Інклюзивна освіта

Інклюзивна освіта – це система освітніх послуг, що ґрунтується на принципі забезпечення основного права дітей на освіту та права навчатися за місцем проживання, що передбачає навчання дитини з особливими освітніми потребами, зокрема дитини з особливостями психофізичного розвитку, в умовах загальноосвітнього закладу . Інклюзивне навчання забезпечує доступ до освіти дітей з особливими потребами у загальноосвітніх школах за рахунок застосування методів навчання, що враховують індивідуальні особливості таких дітей. В основу інклюзивної освіти покладена ідеологія, яка виключає будь-яку дискримінацію дітей; забезпечує рівноцінне ставлення до всіх людей, але створює спеціальні умови для дітей з особливими потребами. Отримані поза соціумом знання і вміння не могли допомогти дітям з особливими освітніми потребами цілковито адаптуватися в суспільстві, підготуватися до подолання неминучих життєвих труднощів, а, отже, реалізуватися в повній мірі як рівноправні і повноцінні члени суспільства. В інклюзивних групах діти з особливими потребами включені в освітній процес. Вони осягають основи незалежного життя, засвоюють нові форми поведінки, спілкування, взаємодії, вчаться виявляти активність, ініціативу, свідомо робити вибір, досягати згоди у розв’язанні проблем, приймати самостійні рішення.

/Files/images/akcia_2018.jpg

Краще зробити одну добру справу,
ніж сказати сто добрих слів
В. Георгієв

Кожна людина, яка прожила своє життя, залишає певну згадку про себе на цій землі: хто навіки збудував прекрасні архітектурні споруди, хто створив чудові художні полотна, хто був покликаний навчати і виховувати, а хто своєю повсякденною працею, звичайною і, водночас, такою потрібною, вносив свій вклад у швидкоплинний потік життя. І всі ці люди в усі часи творили добро — добро для кожного, добро для всіх, добро для народу.

З 08 по 12 жовтня 2018 року учні шкіл, вихованці садочків, працівники закладів освіти, громадських організацій і мешканці міста творили добро для вихованки ДНЗ № 3 «Веселка» Гончарук Варвари, беручи участь у щорічній акції «Дзвони наших сердець». Протягом тижня усі небайдужі збирали кошти на придбання слухового апарату для дівчинки.

/Files/images/akcia_2018_end_5.jpg

/Files/images/akcia_2018_6.jpg

/Files/images/akcia_2018_end_11.jpg

/Files/images/akcia_2018_end_14.jpg

На ці кошти були придбані якісні слухові апарати.

Кiлькiсть переглядiв: 976

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.