Практичний психолог

Лац Ліна Геннадіївна

Години прийому: п’ятниця з 8.30 до 17.30 год.

Соціальний педагог

/Files/images/IMG_7852.JPG

Мінясова Валентина Валентинівна

Години прийому: середа з 8.30 до 17.30 год.

Вчитель-логопед

/Files/images/IMG_7856.JPG

Рижкова Світлана Федорівна

Години роботи з батьками: понеділок з 13.30 до 17.30 год.

Група "Калинонька"

Вчитель-логопед логопедичного пункту

/Files/images/IMG_7849.JPG

Гиштимулт Альона Вікторівна

Робота з батьками

Четвер: 13.00 - 17.30


Музичні керівники

/Files/images/IMG_7816.JPG


Колотило Анастасія Сергіївна

Щербакова Світлана Валеріївна

Требік Катерина Олександрівна

/Files/images/IMG_7824.JPG

Урсул Вероніка Андріївна

Керівник гуртка з англійської мови

/Files/images/IMG_7830.JPG

Філінок Аліна Валентинівна

Інструктор з фізичної культури


Вихователі дошкільного навчального закладу:


Дяченко Галина Олександрівна

Група "Калинонька"


Ганчо Інна Василівна

Іванова Ірина Володимирівна

Група "Капітошки"

/Files/images/IMG_7810.JPG

Краснікова Наталя Миколаївна

Група "Казочка"


/Files/images/__27.JPG

Крилова Тетяна Олексіївна

Група "Краплинки"

/Files/images/__28.JPG

Ординська Наталя Анатоліївна

Група "Краплинки"

/Files/images/IMG_7841.JPG


Кутузова Галина Володимирівна

Група "Калинонька"

Попова Анастасія Дмитрівна

Група "Квіточка"


Кузнецова Наталя Леонідівна

Група "Квіточка"

/Files/images/IMG_7802.JPG



Лобанова Світлана Володимирівна

Група "Метелики"

/Files/images/IMG_7804.JPG

Стрілець Світлана Володимирівна

"Метелики"

/Files/images/IMG_7846.JPG

Недовізій Тетяна Василівна

Група "Дзвіночки"

/Files/images/IMG_7811.JPG


Марченко Тетяна Олександрівна

Група "Ромашка"

Високос Раїса Миколаївна

Група "Ромашка"

/Files/images/IMG_7859.JPG

Маринчук Наталя Миколаївна

Група "Бджілка"


Степанова Наталя Вікторівна

Група "Сонечко"

Козерезнюк Ірина Павлівна

Група "Сонечко"


/Files/images/IMG_7847.JPG


Мусенко Олена Іванівна

Група "Дзвіночки"

/Files/images/IMG_7818.JPG


Ніколаєнко Галина Василівна

Група "Семиквіточка"

Гуськова Наталя Вікторівна

Асистент вихователя групи "Семиквіточка"

/Files/images/IMG_7821.JPG

Зіннатова Оксана Олександрівна

Помічник вихователя групи "Семиквіточка"

/Files/images/IMG_7812.JPG

Низова Надія Михайлівна

Група "Казочка"

/Files/images/IMG_7848.JPG


Бєсєдовська Олена Сергіївна

Група "Семиквіточка"


/Files/images/__30.JPG

Паськова Алла Миколаївна

Група "Золота рибка"

/Files/images/IMG_7808.JPG

Могильда Людмила Валентинівна

Група "Капітошка"

/Files/images/IMG_7860.JPG


Ткаченко Валентина Іванівна

Група "Смішарики"


Шмигельська Ірина Геннадіївна

Група "Золота рибка"


/Files/images/__29.JPG

Шуригіна Ірина Василівна

Група "Смішарики""


/Files/images/IMG_7838.JPG

Благодатських Світлана Василівна

Помічник вихователя
Кiлькiсть переглядiв: 492

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.