Фізкультурно-оздоровча робота

Ранкова гімнастика–обов’язкова складова організації життєдіяльності дітей у дошкільному навчальному закладі. Вона сприяє поглибленню дихання, посиленню кровообігу, обміну речовин, розвитку різних груп м’язів, правильній поставі, розгальмовуванню нервової системи після сну, викликає позитивні емоції.
Головна вимога до гімнастики у літній період – проведення її на свіжому повітрі, а взимку – у добре провітреному приміщенні. Для підвищення опірності організму до несприятливих кліматичних умов одяг під час виконання вправ має бути легким.

Добір вправ у комплексі визначається з урахуванням можливостей і стану здоров’я дітей певного віку, а також їхніх індивідуальних особливостей. Вправи повинні бути прості та доступні для виконання, доцільно включати біг, ходьбу, стрибки, інші вправи для різних груп м’язів. Тривалість ранкової гімнастики: для дітей раннього віку – 4-5 хв., молодшого дошкільного віку - від 6 до 9 хв., старшого – 8-12 хв. Комплекси ранкової гімнастики розучуються на заняттях з фізичної культури, діють 2 тижні з ускладненням на другому. Протягом року вже знайомі комплекси періодично повторюються, збільшується навантаження за рахунок урізноманітнення вправ, підвищення інтенсивності виконання.

Гімнастика після денного снупроводиться після поступового підйому дітей у спальній, групових кімнатах або залі. Комплекс такої гімнастики включає загальнорозвивальні вправи на різні м’язові групи із зміною вихідних положень та спеціальні вправи для формування стопи і постави. Тривалість від 6 до 9 хвилин залежно від віку дітей.

Фізкультурні паузи(динамічні перерви) проводяться в перерві між малорухливими видами діяльності та організованими заняттями з метою зняття втомлюваності дітей через використання нескладних рухливих вправ. Їх тривалість – 5-10 хв.

Фізкультурні хвилинки– проводяться під час організованих занять у вигляді короткотривалих комплексів фізичних вправ, що дає можливість зменшити втомлюваність дітей і відновити їхню працездатність для подальшої успішної роботи. До комплексів фізкультурних хвилинок входять 3-4 вправи, кожна з яких повторюється 4-6 разів. Їх тривалість 1-2 хвилин.

Заняття у ІІ молодшій Б групі

Галереї "Спортивне життя"

«В гостях у казки»

В ЗДО № 3 «Веселка» відбулася розвага «В гостях у казки».

Розвага проведена інструктором фізичного виховання в цікавій ігровій формі з вихованцями старших груп. Діти прийняли участь у рухливих іграх, естафетах, показавши свої уміння, спритність, винахідливість.

/Files/images/SunLine.gif

Олімпійський тиждень

Спорт – здоров’я!
Спорт - наш друг!
Спорт – це гра, радість, рух!
Спорт - це дружба,
Спорт – сила,
Спорт дарує людям крила!

Саме під таким гаслом прийшов олімпійський тиждень веселий та яскравий присвячений фізичній культури та спорту в дошкільному навчальному закладі № 3 «Веселка» з 6.09.14р. по 13.09.14р.

Олімпійський тиждень завітав до малюків із чудовими завданнями, іграми,естафетами, вікторинами, цікавими повчальними розповідями, туристичними походами, пішими переходами.

Малята продемонстрували свої здібності, показали себе спритними , відважними, винахідливими, товариськими. На розвазі всіх розважали казкові герої «Золота осінь», веселий кумедний Зайчик, діти відгадували загадки, декламували вірші, співали , виконували музично-ритмічні вправи, фізкульт-розминки, жартували. Позитивним емоціям не було меж.

До малюків в гості завітав спортсмен нашого міста Доценко Сергій Леонідович він цікаво дітям розповів про спорт,та футболістів про їхнє життя і цікаві змагання, та побажав дітям завжди бути здоровими, веселими, спритними. Адже потрібно пам’ятати: для того щоб зберегти бадьорість духу,потрібно підтримувати бадьорість тіла.

Діти – справжні висхідні зірочки, майбутні спортсмени. Ми пишаємося нашими вихованцями!

Тиждень закінчився, проте діти отримали позитивні емоції, та хороший настрій

/Files/images/SunLine.gif

/Files/images/DSC01959.JPG

Подарунок для малечі

10 грудня 2012 року в дошкільному навчальному закладі № 3 «Веселка» відбулася урочиста презентація спортивно-модульного комплексу, придбаного за рахунок депутатських коштів наданих депутатом Миколаївської обласної ради Кімом Віссаріоном Володимировичем. Організацією всього проекту займалася помічник генерального директора ВП ЮУАЕС та помічник депутата Миколаївської обласної ради Сивобородько Віра Миколаївна, якій і було надано право перерізати святкову стрічку. Віра Миколаївна побажала діткам зростати здоровими займаючись на новому спортивному обладнані, зі словами подяки за спонсорську допомогу виступила завідувач ДНЗ №3 Сучкова Олена Володимирівна, та завідувач міського методичного кабінету управління освіти Маленька Любов Михайлівна.

Діти з великою радістю показали міні-заняття «Подорож з Карлсоном», займаючись на новому обладнанні, яке організували та провели інструктор з фізичного виховання Єльнікова Л.О. та вихователь Токмакова І.Г.

Особливі слова подяки прозвучали і для батьків, які надали кошти на ремонт спортивної зали.

Дякуємо всім за допомогу та взаєморозуміння.

Кiлькiсть переглядiв: 1131

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.