Заняття у ІІ молодшій Б групі

(весна 2015)


Галереї "Спортивне життя"

«В гостях у казки»

21.11.2014року у ДНЗ № 3 «Веселка» відбулася розвага «В гостях у казки».

Розвага проведена інструктором фізичного виховання в цікавій ігровій формі з вихованцями старших груп. Діти прийняли участь у рухливих іграх, естафетах, показавши свої уміння, спритність, винахідливість.

/Files/images/SunLine.gif

Олімпійський тиждень

Спорт – здоров’я!
Спорт - наш друг!
Спорт – це гра, радість, рух!
Спорт - це дружба,
Спорт – сила,
Спорт дарує людям крила!

Саме під таким гаслом прийшов олімпійський тиждень веселий та яскравий присвячений фізичній культури та спорту в дошкільному навчальному закладі № 3 «Веселка» з 6.09.14р. по 13.09.14р.

Олімпійський тиждень завітав до малюків із чудовими завданнями, іграми,естафетами, вікторинами, цікавими повчальними розповідями, туристичними походами, пішими переходами.

Малята продемонстрували свої здібності, показали себе спритними , відважними, винахідливими, товариськими. На розвазі всіх розважали казкові герої «Золота осінь», веселий кумедний Зайчик, діти відгадували загадки, декламували вірші, співали , виконували музично-ритмічні вправи, фізкульт-розминки, жартували. Позитивним емоціям не було меж.

До малюків в гості завітав спортсмен нашого міста Доценко Сергій Леонідович він цікаво дітям розповів про спорт,та футболістів про їхнє життя і цікаві змагання, та побажав дітям завжди бути здоровими, веселими, спритними. Адже потрібно пам’ятати: для того щоб зберегти бадьорість духу,потрібно підтримувати бадьорість тіла.

Діти – справжні висхідні зірочки, майбутні спортсмени. Ми пишаємося нашими вихованцями!

Тиждень закінчився, проте діти отримали позитивні емоції, та хороший настрій

/Files/images/SunLine.gif

/Files/images/DSC01959.JPG

Подарунок для малечі

10 грудня 2012 року в дошкільному навчальному закладі № 3 «Веселка» відбулася урочиста презентація спортивно-модульного комплексу, придбаного за рахунок депутатських коштів наданих депутатом Миколаївської обласної ради Кімом Віссаріоном Володимировичем. Організацією всього проекту займалася помічник генерального директора ВП ЮУАЕС та помічник депутата Миколаївської обласної ради Сивобородько Віра Миколаївна, якій і було надано право перерізати святкову стрічку. Віра Миколаївна побажала діткам зростати здоровими займаючись на новому спортивному обладнані, зі словами подяки за спонсорську допомогу виступила завідувач ДНЗ №3 Сучкова Олена Володимирівна, та завідувач міського методичного кабінету управління освіти Маленька Любов Михайлівна.

Діти з великою радістю показали міні-заняття «Подорож з Карлсоном», займаючись на новому обладнанні, яке організували та провели інструктор з фізичного виховання Єльнікова Л.О. та вихователь Токмакова І.Г.

Особливі слова подяки прозвучали і для батьків, які надали кошти на ремонт спортивної зали.

Дякуємо всім за допомогу та взаєморозуміння.

Кiлькiсть переглядiв: 891

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.