Режим дня ЗДО № 3 “ВЕСЕЛКА”

ЗАТВЕРДЖЕНО

на засіданні педагогічної

ради закладу дошкільної

освіти №3 «Веселка»

Протокол № __від _____

Директор ЗДО № 3

. ______Олена ПАСІЧНИК

“___” ___________ 2023 р

Режимні моменти ранній вік I молодші групи II молодші групи середні групи старші групи
прийом дітей, огляд, здійснення температурного скринінгу 7.00 – 7.50 7.00 – 7.45 7.00 – 7.45 7.00 – 7.45 7.00 – 7.45
ранкова гімнастика 7.50-8.00 7.50 – 8.00 7.50 – 8.00 8.00 - 8.10 8.00 - 8.10
підготовка до сніданку, сніданок 8.00 – 8.30 8.00 – 8.30 8.00 – 8.30 8.10 – 8.40 8.10 – 8.50
ігри, підготовка до занять, заняття 8.30 – 9.40 8.30 – 9.40 8.30 – 9.50 8.40 – 10.10 8.50 – 10.40
підготовка до прогулянки 9.40 – 10.00 9.40 – 10.00 9.50 – 10.10 10.10 – 10.30 10.40-11.00
прогулянка 10.00 – 11.00 10.00 – 11.20 10.10 – 11.50 10.30 – 12.00 11.00 – 12.10
повернення з прогулянки, підготовка до обіду 11.00 – 11.30 11.20 – 11.50 11.50 – 12.10 12.00 – 12.10 12.10 – 12.30
обід 11.30 – 12.00 11.50 – 12.20 12.10 – 12.40 12.10 – 12.50 12.30 – 13.00
підготовка до сну, сон 12.00 – 15.00 12.20 – 15.00 12.40 – 15.00 12.50 – 15.00 13.00 – 15.00
поступовий підйом, оздоровчі процедури 15.00 - 15.20 15.00 - 15.20 15.00 - 15.15 15.00 - 15.15 15.00 - 15.15
ігри, організована освітньо-пізнавальна діяльність 15.20 – 15.30 15.20 – 15.40 15.15– 15.30 15.15- 15.45 15.15 – 16.10
підготовка до вечері, вечеря 15.30 – 16.10 15.40 – 16.10 15.30 – 16.00 15.45 - 16.10 16.10 - 16.30
підготовка до прогулянки 16.10 – 16.30 16.10 –16.30 16.00 –16.20 16.10 – 16.30 16.30 – 16.45
прогулянка 16.30 – 17.30 16.30 – 17.30 16.20 – 17.30 16.30 – 17.30 16.45 – 17.30
повернення до дому 17.30 17.30 17.30 17.30 17.30

ЗАТВЕРДЖЕНО

на засіданні педагогічної

ради закладу дошкільної

освіти № 3 «Веселка»

протокол № __від _____

Директор ЗДО № 3 «Веселка»

. _____Олена ПАСІЧНИК

“___” ___________ 2023 р.

Розклад занять ЗДО №3 «Веселка»

на 2023-2024 навчальний рік

Групи ІІ молодша група «Золота рибка» ІІ молодша група «Казочка» Середня група «Ромашка» Різновікова група «Калинонька» Середня група «Семиквіточка» Старша група «Сонечко» Старша група «Дзвіночки»
Понеділок 1. 08.55- 09.10 Фізкультура
2. 09.30-09.45 Дитина в соціумі (народознавство, валеологія, економіка, ОБЖД)
2 половина дня 15.30-15.45 Мовлення (художня література)
1. 09.00-09.15 Музика
2. 09.30-09.45 Природа
2 половина дня 15.30-15.45 Мовлення (художня література
1.08.55-09.15 Дитина в соціумі (народознавство, валеологія, економіка, ОБЖД)
2.09.25-09.45 Музика 3.09.55-10.15 Мовлення (художня література)
1. 08.50-09.10 Природа
2.09.20-09.40 Мовлення (художня література) 2.09.50-10.10 Фізкультура
1.08.50-09.10 Природа
2. 09.20-09.40 Фізкультура
3. 09.50-10.10 Мовлення (художня література)
1.08.45-09.10 Природа 2.09.20-09.45 Мовлення (культура мовленнєвого спілкування) 3. 09.55- 10.25 Музика 1. 09.00-09.25 Дитина в соціумі (народознавство, валеологія, економіка, ОБЖД)
2.09.35-10.00 Мовлення (культура мовленнєвого спілкування)
3. 10.20-10.45 Фізкультура
Вівторок 1. 09.00-09.15 Музика
2. 09.30-09.45 Математика/ конструювання
1. 08.55-09.10 Фізкультура
2. 09.25-09.40 Мовлення (культура мовленнєвого спілкування)
1.08.50-09.10 Математика/ конструювання 2.09.20-09.40 Фізкультура 3.09.50-10.10 Художня праця (1р. на місяць) 1.09.00-09.20 Математика/ конструювання 2. 09.55-10.15 Музика 1.08.55-09.15 Мовлення (культура мовленнєвого спілкування) 2.09.25-09.45
Музика
1.09.00-09.25 Математика/ конструювання 2. 09.50-10.15 Фізкультура 3.10.25-10.50 Художня праця 1.09.00-09.25 Основи грамоти 2.09.35-10.00 Художня праця 3. 10.25-10.55 Музика
ІІ молодша група «Золота рибка» ІІ молодша група «Казочка» Середня група «Ромашка» Різновікова група «Калинонька» Середня група «Семиквіточка» Старша група «Сонечко» Старша група «Дзвіночки»
Середа 1.08.55-09.10 Фізкультура 2.09.20-09.35 Мовлення (культура мовленнєвого спілкування) 1.09.00-09.15 Музика
2. 09.30-09.45 Математика/ конструювання
1.08.55-09.15 Мовлення (культура мовленнєвого спілкування)
2. 09.25-09.45 Музика
1.08.50-09.10 Мовлення (культура мовленнєвого спілкування) 2.09.20-09.40 Художня праця (1р. на місяць) 3.09.50-10.10 Фізкультура 1. 08.50-09.10 Математика/ конструювання 2. 09.20-09.40 Фізкультура 3.09.50-10.10 Художня праця (1р. на місяць) 1. 09.00-09.25 Основи грамоти 2. 09.55- 10.25
Музика
1. 09.00-09.25 Математика/ конструювання 2. 10.20-10.45
Фізкультура
Четвер 1. 08.35-08.50 Природа
2. 09.00-09.15 Музика
3. 09.30-09.45 Ліплення/ аплікація
1. 08.55-09.10 Фізкультура 2.09.20-09.35 Дитина в соціумі (народознавство, валеологія, економіка, ОБЖД)
3.09.45-10.00 Ліплення/ аплікація
1. 08.50-09.10 Природа
2.09.20-09.40 Фізкультура 3.09.50-10.10 Ліплення/ аплікація
1. 08.50-09.10 Дитина в соціумі (народознавство, валеологія, економіка, ОБЖД) 2.09.20-09.40 Ліплення/ аплікація 3.09.55-10.15 Музика 1. 08.55-09.15 Дитина в соціумі (народознавство, валеологія, економіка, ОБЖД) 2. 09.25-09.45 Музика
3. 09.55-10.15 Ліплення/ аплікація
1. 08.40-09.05 Дитина в соціумі (народознавство, валеологія, економіка, ОБЖД)
2. 09.15-09.40 Ліплення/ аплікація
3. 09.50-10.15 Фізкультура
1.09.00-09.25 Природа
2. 09.40-10.05 Ліплення/ аплікація
3. 10.25-10.55 Музика
П’ятниця 1.09.00-09.15 Малювання 1.09.00-09.15 Малювання 1.09.00-09.20 Малювання 1.09.00-09.20 Малювання 1.09.00-09.20 Малювання 1.09.00-09.25 Малювання 1.09.00-09.25 Малювання
Кiлькiсть переглядiв: 452

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.