Конкурс віршів "Мова моя солов'їна" прсвячений Міжнародному Дню рідної мови.

Ти, рідна мово, чиста, як роса,

Цілюща й невичерпна, як криниця.

Святине наша, гордість і краса,

Ти – розуму народного скарбниця!

Рідна мова в кожного із нас єдина, як мати, як рідна земля. І де б не були ми завжди хвилюємось, зачувши рідне слово, скрізь відчуваємо поклик Батьківщини. Українська мова мелодійна і неповторна, бо увібрала в себе гомін полів, лісів, морів нашої землі. Вона переткана калиною, барвінком, вишневим цвітом.

21.02.2023 року в закладі дошкільної освіти №3 «Веселка» було проведено конкурс читців в очній та дистанційній формі на кращий вірш «Мова моя солов’їна», присвячений Міжнародному Дню рідної мови для вихованців середніх та старших груп.

З метою формування у дошкільників високої громадської свідомості, патріотичних якостей, дотримання мовних та культурних традицій українського народу, вміння спілкуватися рідною мовою з дотриманням норм культури мовлення.

Основними критеріями оцінювання були рівень виконавської майстерності, чітка дикція, розкриття головної думки і образів, яскрава індивідуальність, володіння основами художнього читання, культура поведінки на сцені та естетика сценічного одягу.

Хвилювання переповнювало кожного із учасників, але кожен зумів передати неповторну красу і велич художнього слова. Діти передали у віршах творчий задум, рівень виконавської майстерності, артистизм.

За підсумками журі найкращих було нагороджено грамотами. Гран –прі отримала вихованка старшої групи - Кормич Ксенія за вірш «Рідна мова», перше місце - Ляшок Олександра ( середня група) за вірш «Хто як говорить», друге місце – Макаренко Роман (старша група) за вірш «Рідна мова», третє місце –Кожакіна Злата (середня група) за вірш «Могутня сила», також всі учасники отримали солодощі і щирі оплески від вболівальників.

В онлайн - конкурсі грамоти отримали. Перше місце отримав вихованець середньої групи – Поліщук Костянтин за вірш «Українська мова», друге місце – Чечельницька Поліна (старша група) за вірш «Рідна мова», третє місце –Бурлуєва Настя ( старша група) за вірш « Українська мова». Конкурс пройшов у теплій та цікавій атмосфері і сприяв розвитку мовленнєвої компетентності дошкільників. Вітаємо переможців!

/Files/images/1676986125488.jpg/Files/images/1676986109936.jpg

/Files/images/1676986109891.jpg/Files/images/1676986081959.jpg

/Files/images/1676986184176.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 4

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.